Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Kapadokya ve Erciyes Kayak Merkezi Turu ( 2 Gece Konaklamalı)

Kapadokya Erciyes Turu

%13 indirim

5500.00 4800.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


Kapadokya ve Erciyes Kayak Merkezi Turu ( 2 Gece Konaklamalı)

Konaklama
2 gece
Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
3 Gün 2 Gece
Tarihler
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 4800.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

FİYAT HESAPLA / SATIN AL

DETAYLAR

Kapadokya ve Erciyes Kayak Merkezi

2 Gece 3 Gün

❄️KAPADOKYA ve ERCİYES KAYAK MERKEZİ❄️

2 GECE 3 GÜN
TAŞ OTEL KONSEPTİ FARKIYLA !!

Jakuzili Odalarda Konaklama İmkanı!

Kapadokya'nın beyazlar içinde masalsı atmosferiyle keyif dolu bir tatili!
Asmalı Konak - Ihlara Vadisi - Kaymaklı Yeraltı Şehri - Üçhisar Kalesi - Güvercinlik Vadisi
Avanos - Paşa Bağları - Çavuşin - Çanak Çömlek Atölyeleri - Hacı Bektaş
Manzara Vadisi - Hayal Vadisi - Üç Güzeller - Şarap Mahsenleri - Ürgüp - Onix Atölyesi


Kayseri Merkez - Kayseri Pastırmacılar Çarşısı - Erciyes Kayak Merkezi

20DK Teorik Kayak Eğitimi Ücretsiz !!

1 Gün | Kapadokya

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Perşembe akşamı sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT  konforlu otobüsleri ile, Sabah saatlerinde varacağımız Aksaray’da da molamızı veriyoruz ve dinlenme tesisinde serbest şekilde kahvaltımızı yapıyoruz.

Belirlenen saatte toplam uzunluğu 12 km. olan Melendiz Çayı’nın asırlar içinde aşındırdığı Ihlara Vadisi'ne, tarihî adıyla Peristremma’ ya varıyoruz.

Bu vadiye panoramik görüyoruz ve coğrafi güzellikleri fotoğrafladıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı, Roma zulmünden kaçan ilk Hıristiyanların sığındığı Kaymaklı Yeraltı Şehri' ne doğru yol alıyoruz. 7 km. çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı eminiz ki, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek.

Ardından Avanos’ a geliyor ve öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Bir sonraki durağımız Dervent… Kayaçların ve peribacalarının hayvan biçiminde erozyona uğrayarak oluşturduğu ilgi çekici yapıları fotoğraflıyoruz.

Üzümleriyle meşhur olan ve bağcılığın yaygın olduğu bölgede pek çok aile işletmesi şarap imalathanesi bulunuyor. Turasan Şarap Atölyesi' ni ziyaret edip üzümler ve şarap üretimi hakkında bilgi aldıktan sonra otelimize giriş yapıyoruz.Akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde gerçekleşmektedir.

 

 

 Konaklama: Nar Cave House

 

2 Gün | Erciyes

Sabah, erken saatlerde isteyen konuklarımızla, Balon Turu’na (ekstra) katılıyoruz. Otelimize dönerek alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Kayseri’ ye hareket ediyoruz.

Türkiye’nin en gözde Kayak Merkezlerinden biri olan, Erciyes Kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda, isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler.

Arzu eden konuklarımız ise Erciyes Kayak Merkezi’nde bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzarası eşliğinde kahvelerini keyifle içebilirler. Daha sonra, öğle yemeği için Kayseri’nin meşhur mantısından tadarak, Kayseri şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Kayseri Kalesi, Saat Kulesi’ ni görüyoruz ve Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan Hunat Hatun Külliyesi’ ni geziyoruz. Ardından, Kayseri’nin ünlü çarşısı Pastırmacılar Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Kapadokya’ya geri dönerken Kızılırmak kenarında yürüyüşler yapıyor ve keyifle akşam kahvelerimizi yudumluyoruz.

Bugünkü turumuzu tamamlayıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla, (ekstra) Kapadokya’ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir Türk Gecesi’ ne katılıyoruz.

 

 Konaklama: Nar Cave House

 

3 Gün | Kapadokya

Güzel atlar diyarında yeni güne merhaba diyerek otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Üç Güzeller Peri Bacaları oluyor.

Burada verilen serbest zamanın ardından 2000’li yılların efsane dizilerinden olan Asmalı Konak’ın çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Göreme Açıkhava Müzesi’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St.Basil, St.Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane ve Çarıklı  kiliselerini gezdikten sonra öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz.

Yemek sonrasında 3000 tecrübenin ürünü ve yöreyle özdeşleşmiş olan çanak yapım sanatının inceliklerini görmek ve yerinde denemek için Çanak Çömlek Atölyesi' ni ziyaret ediyoruz.

 Ardından peribacalarının arasında ATV’lerle bir saatlik bir Safari turu gerçekleştiriyoruz(ekstra).Peribacalarının bize eşlik ettiği bu turun ardından dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve saat 01:00-02:00 arası İzmir'e ulaşmış oluyoruz.

Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİPORT seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım
 • 2 Gece Otel Konaklama
 • 2 Açık Büfe Akşam Yemeği (Otelde)
 • 2 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
 • İsteğe bağlı aktiviteler;
 • Balon Binme Turu
 • Öğle Yemekleri
 • Atv Safari
 • Balon İzleme Turu
 • Geleneksel Türk Gecesi

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

19:40 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
20:10 Şirinyer (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
20:20 Konak YKM Önü ( Otobüs Durağı )
20:40 Alsancak Gar
20:50 Bayraklı Üst Geçit
21:00 Karşıyaka Anıt
21:10 Bostanlı İskele
21:20 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:40 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj

 

 


Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir. Hareket saatleri 1 gün önce gelecek SMS'de yazılı olacaktır. Sms'de yazılı saatleri dikkate alınız !

Turumuza Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula güzergahından katılabilirsiniz.