Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Eskişehir ve Uludağ Turu 1 Gece Konaklamalı

Eğlence ve Kültür Bir Arada!! Eskişehir'in Harika Dokusu ve Hareketli Sokakları ile Dolu Dolu Bir Gün Uludağ'da Kayak Keyfi ve Teleferik

%21 indirim

1900.00 1500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


 Eskişehir ve Uludağ Turu 1 Gece Konaklamalı

Konaklama
1 gece
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
1 gece 2 gün
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 1500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

 • MASAL ŞATOSU
 • SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI
 • BALMUMU MÜZESİ VE DEVRİM ARABASI
 • TARİHİ ODUN PAZARI EVLERİ
 • ULUDAĞ KAYAK KEYFİ
 • Ciğerci Ahmet'de Sıra Gecesi (FİYATA DAHİL)

Eskişehir Konaklama Farkıyla !!


 ESKİŞEHİR VE ULUDAĞ TURU 

 

Eğlence ve Kültür Bir Arada!!
Eskişehir'in Harika Dokusu ve Hareketli Sokakları ile Dolu Dolu Bir Gün

Uludağ'da Kayak Keyfi ve Teleferik

* İndirimli Kayak Takımı 
* Gölyazı'da Sandal Keyfi
 
 * Tüm Alışverişlerde Firmamıza Özel İndirimler 
 

1.Gün : Eskişehir

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT  konforlu otobüsleri eşliğinde, sabah erken saatlerde Eskişehir'de restoranımızda kahvaltı molası veriyoruz(Ekstra).

Kahvaltı sonrası gezimize başlayarak TARİHİ ODUN PAZARI EVLERİ’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, ATLIHAN’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan LÜLETAŞI çeşitlerini görmeye gidiyoruz.

El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman takiben, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ni geziyoruz. Ardından BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen bej renkli olan DEVRİM ARABASI'nı ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz.  ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz.

Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’nda isteyen konuklarımız (ekstra) GONDOL GEZİSİ ile Venedik havasını, BOT GEZİSİ ile, Amsterdam havasını yaşayabilirler. Eskişehir’in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’nı görmeye gidiyoruz.

Verilecek serbest zamanda, Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’nu görme şansına sahip olacaksınız .

Geçirdiğimiz güzel ve eğlenceli bir günün ardından, Otelemize yerleşiyoruz ve akşam yemeği için Meşhur Ciğerci Ahmet Usta'da Sıra Gecesi'ne gidiyoruz.

Dileyen misafirlerimiz  Eskişehir'in gece hayatına dahil olabilir ve Klüpler ile ilgili detayları rehberimizden öğrenebilirsiniz.

2.Gün : Uludağ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra oda anahtarlarımızı teslim edip otobüsümüze yerleşiyoruz.

Uludağ'a doğru yola çıkıyoruz ve ULUDAĞ'a daha varmadan bizi karşılayan yol manzaralarıyla keyifli bir yolculuğa başlıyoruz. Zirveye her yaklaştığımız da artan kar seviyesinin heyecanıyla bir yandan da rehberimizden bölgeyle ilgili bilgiler alıyoruz.

Verilen serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz bölgeyi gezip karın keyfini çıkarıp, sıcacık kafelerinde vakit geçirebilir ve muhteşem manzaraları seyredebilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmeleriyle KAYAK, KIZAK, TELEFERİK gibi aktiviteleri bu süreçte gerçekleştirebilir.

Dileyen misafirlerimiz öğle yemeği için dağda meşhur hale gelen Sucuk Ekmek ile değerlendirebilir veya farklı restoranları da tercih edebilirsiniz. Serbest zaman sonrası öğleden sonra dağdan ayrılıyoruz. Bursa'ya gelmişken Meşhur İskenderini yemeden dönmek olmaz tabi.

Restoranımızda vereceğimiz akşam yemeği İSKENDER molamızın ardından. Hemen yanında bulunan KESTANE ŞEKERİ ve hediyelik eşyaların bulunduğu mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sonrasın dönüş yolculuğuna geçiyoruz ve saat 23:00-00:00 arası İzmir'e ulaşmış oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİPORT seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: FİRMAMIZA ÖZEL İNDİRİMLİ KAYAK TAKIMI VE KIYAFERLERİ, İSKENDER VE SUCUK EKMEK İÇİN REHBERİMİZ İLE İLETİŞİM KURMAYI UNUTMAYINIZ !

Yemeği Meşhur Cigerci Ahmet'de SIRA GE

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • 1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • Ciğerci Ahmet Usta Sıra Gecesi
 • Uludağ Milli Parkı Giriş Ücreti
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Kişisel Harcamalarınız
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Eskişehir Kahvaltı
 • Bursa İskender
 • Kayak Takımı ve Ekipmanları
 • Kayak Kıyafetleri
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası
23:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
23:40 Konak İskele İBB Önü
23:50 Bayraklı Üst Geçit
00:00 Karşıyaka Anıt
00:10  Bostanlı İskele
00:20 Mavişehir ( Mavibahçe AVM Önü )
01:00  Bornova Metro Opet Benzinlik (Atmlerin yanı)
01:45  Manisa Eski Garaj
Programımız tur tarihlerinden 1 gece önceden çıkışlıdır.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.
Turumuza Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula güzergahından katılabilirsini
z.