Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Olympos Tatili 3 Gece Konaklamalı

OLİMPOS ANTİK KENTİ - OLİMPOS PLAJI - ADRASAN SAHİLİ YANARTAŞ - MEHTAP TURU - KAŞ MERKEZ GEZİSİ - KAPUTAŞ PLAJI

%10 indirim

5000.00 4500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..Konaklama
3 gece
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
3 gece 4 gün
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda...
Kişi Başı 4500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

OLİMPOS ANTİK KENTİ - OLİMPOS PLAJI - ADRASAN SAHİLİ
YANARTAŞ - MEHTAP TURU - KAŞ MERKEZ GEZİSİ - KAPUTAŞ PLAJI

3 GECE BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA

Yemyeşil doğası, el değmemiş plajı ve doğa ile uyumlu ahşap evleri ile meşhur Olympos'ta unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! 

 

Türkmen Tree House Hotel → Denize ve Antik Kente Yürüme Mesafesinde
SEZON BOYUNCA HER PERŞEMBE GİDİŞ - PAZAR DÖNÜŞ
ADRASAN TEKNE TURU * MEHTAP TEKNE TURU
Türkiye'nin en ünlü gece kulüpleri AURA ve İNFERNO' da eğlenme imkanı!
 

TUR PROGRAMI


1 Gün | Olimpos

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Çarşambayı perşembeye bağlayan gece sizleri karşıladıktan sonra,GEZİPORT'un konforlu otobüsleri ile yolculuğumuz başlıyor uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Olimpos'a hareketle otelimize yerleşiyoruz. Müsaitlik durumuna göre odalarımıza tek tek yerleştikten sonra sizleri Olimpos'un eşsiz doğası ve deniziyle başbaşa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimiz  tarih kokan Olimpos Antik Kentini gezmeye gidebilir. Antik Kenti gezdikten sonra olimpos plajına gidebilir ve kendimizi berrak sulara bırakabilirsiniz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimiz Rehberimiz eşliğinde otelin önünden kalkan servisle Kemer İnferno Cluba eğlenmeye gidebilirler.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

2 Gün | Olimpos - Adrasan Tekne Turu

Sabah kahvaltımızın ardından saat 10:30'da isteğe bağlı olan Suluada ve Koylar Tekne turumuzu gerçekleştirmek üzere lobide buluşuyoruz. Saat 11:00-17:30 arası sürecek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Türkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan Suluada'ya uğradığımız, harika koyları ziyaret edip eğlence ve müzik dolu bize özel teknemizle her koyda ayrı yüzme fırsatı buluyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde taze levrek balığı, makarna ve salata menüsü şeklinde alıyoruz. Çay ve Meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve pansiyonumuza geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle yanartaş gezisi için saat 21:00'da Lobide buluşuyoruz. Yanartaş gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Olimpos'a dönüyoruz. Saatlerimiz 00:00 gösterdiğinde Olimpos gece hayatının vazgeçilmezi barlara gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.

Not: Tekne turuna katılmayacak misafirlerimiz olimpos yaşam alanı ve olimpos sahilinde serbest zaman geçirebilir.
 Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

3 Gün | Olimpos - Adrasan - Su Sporları

 Olimpos'a kadar gelmişiz Adrasan sahilinde vakit geçirmeyelim mi ? Tabi ki geçirmeliyiz! Dileyen misafirlerimizle saat 12:00'da  ücretsiz transferini sağladığımız Adrasan plajına gitmek üzere lobide buluşuyoruz. Tamamen kum plajdan oluşan ve şezlong şemsiye kullanma şansınız olan Adrasan plajında uygun fiyatlarla su sporlarıda yapabilirsiniz. Meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirebilir ve meşhur nar suyunu deneyebilirsiniz. 18:00'da otobüsümüz tekrar Olimpos'a dönecektir. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi aldıktan sonra saat 21:00'da lobide son güne özel eğlence dolu, harika vakit geçirdiğimiz Mehtap Tekne Turu'na katılıyoruz. Gece sahilden kalkan teknelere biniyoruz ve hem yüzme molalı, hem müziklerle harika vakit geçirdikten sonra 00:00'da tekrar Olimpos'a dönüyor ve meşhur Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi yapıyoruz. Giriş ücreti acentemiz tarafından karşılanmaktadır.Konaklama: Türkmen Tree House Hotel

4 Gün | Olimpos-Kaş-İzmir

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 10:00-11:00 arası otelimizden ayrılıyoruz ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Kaş Merkez, Kaş Yat Limanı ve Kaş Çarşıyı gezebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Tekrardan yolumuzun üzerindeki Kaputaş Plajında fotoğraf molası verdikten sonra yolcuğumuza devam ediyor ve gerekli molalarla birlikte akşam saatlerinde İzmir'e varmış oluyoruz. Harika bir tatil serüvenini arkamızda bırakarak bir başka programda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım
 • 3 Gece Konaklama
 • 3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği (AÇIK BÜFE OTELDE)
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik
   

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Adrasan ve Suluada Tekne Turları - Öğle Yemekli (450₺)
 • Yanartaş Turu (200₺)
 • Kemer Aura Club Turu (200₺)
 • Mehtap Tekne Turu (Gece yapılır, yüzme molalı)(200₺)
 • Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır.

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

22:30 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
22:45 Bostanlı İskele
23:00 Karşıyaka Anıt
23:15 Bayraklı Üst Geçit
23:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü
23:45 Konak İskele
00:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
*Programımız Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece çıkışlıdır!
Önemli Not: Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir.