Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Gökçeada ve Bozcaada 1 Gece Konaklamalı

GÖKÇEADA ve BOZCAADA TURU Ege'nin en renkli adasını keşfetmeye ne dersin?

%8 indirim

3000.00 2750.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


 Gökçeada ve Bozcaada 1 Gece Konaklamalı

Konaklama
1
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
2 GÜN
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 2750.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

1 Gün | İZMİR - ÇANAKKALE - ECEABAT - GÖKÇEADA - ZEYTİNLİKÖY - TEPEKÖY

Değerli misafirlerimiz;

Belirtilen duraklardan Cuma gecesi sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT'un konforlu otobüsleri eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Feribot İskelesine ulaşıyoruz. Feribot yolculuğumuz sonrasında Gökçeada'ya ulaşıyoruz.

Piri Reis’in 16’ncı yüzyılda adanın iki yerleşim noktasından biri olan Dereköy’e gidiyoruz. Çamaşırhanesi, evleri ve tarihi yapılar arasında yapacağımız keyifli bir yürüyüş sonrasında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından yönümüzü adanın en sosyal yerleşim yeri olan Zeytinli Köyü’ne çeviriyoruz. Dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle de bilinen bu köyümüzde vereceğimiz serbest zaman sonrasında durağımız Meryemana yortusunun gerçekleştirildiği Tepeköy'e gidiyoruz. Bu güzel köyün ardından günbatımını Kaleköy'de izliyor ve muhteşem fotoğraf kareleri yakalıyoruz.

Burada günün yorgunluğunu gün batımında kahvelerimizi içerek atıyoruz ve serbest zamanın ardından feribot saatine göre rehberimizin vereceği saatte buluşma sonrasında Feribot ile Kabatepe Limanı'na geçiyoruz.

Çanakkale'de bulunan otelimize ulaşıyoruz ve akşam yemeğimizi alıyoruz.Konaklama: Zileli Otel, Figen Otel vb Çanakkale Şehir Otelleri


2 Gün | GEYİKLİ - BOZCAADA - İZMİR

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tam gün vaktimizi değerlendireceğimiz Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli iskelesi'ne doğru hareket ediyoruz.

Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. 

Ceneviz Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesini gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz Balık Restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.

Yemek sonrası dileyen konuklarımız adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapabilir dileyen konuklarımız serbest zamanı Adada Rüzgâr Güllerini, Mermer Burnunu görüp serbest zaman sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve adada yetiştirilen farklı üzüm türlerinden elde edilen şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp, adanın muhteşem reçellerinin de tadına bakıp feribot saatine göre rehberimizin vereceği saatte buluşma sonrasında Bozcaada'ya veda ederek dönüş yolculuğumuz başlıyor ve 23.00-00.00 saatlerinde İzmir'e varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİPORT seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
 

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım
 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği (Otelde)
 • Çanakkale Eceabat Feribot geçişleri
 • Kabatepe Gökçeada Feribot biletleri
 • Geyikli Bozcaada Feribot biletleri
 • Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalarınız
 • Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Otellerde Alınan İçecekler
 • Minibüs Ücretleri (Bozcaada'ya Otobüs Geçişine İzin Verilmez ise)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
23:45 Üçyol Pamukkale Ofis Önü
23:55 Konak (Vergi Dairesi)
00:10 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü
00:25 Bayraklı Üst Geçit
00:40 Karşıyaka Anıt
00:55 Bostanlı İskele
01:10 Mavibahçe AVM
01:30 Çiğli Belediyesi Karşısı
Turumuza, Aliağa ve Menemen istikametinden misafirlerimiz katılım sağlayabilir.
Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli yeni model araçlar ile gerçekleşmektedir.