Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Kuşadası Tekne Turu

SOĞUKSU KOYU - KELEBEK KOYU - PİNEBAY KOYU - KUŞADASI MİLLİ PARKI

%10 indirim

500.00 450.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
günübirlik
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 450.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

 
 
Sizlere tur programımızdan bahsederek katılmanız halinde gün boyunca sizi nelerin beklendiğini kısaca anlatalım;
 
Sabah saatlerinde belirtilen duraklardan belirtilen saatlerde GEZİPORT ile başlayan tur programımız, akşam 17.00’a kadar tüm günü kapsayacak. Dilek Yarımadası Milli Parkı’nın en güzel ve el değmemiş noktalarına uğrayarak yüzme molaları verecek. Bu yüzme molaları süresince Ege’nin mavilikleri ile tanışıp yahut güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.
Öncelikle Kuşadası’nın aslında küçük bir belde olduğunu biliyorsanız plaj konusunda pek zengin olmadığını da biliyorsunuzdur. Dolayısıyla en kolay ulaşım sağlanan Kuşadası Merkez plajları oldukça kalabalıktır. İnsanlardan, gürültüden ve kargaşadan uzak yerlerde yüzmek ve güneşlenmek isterseniz, tekne turu misafiri olmayı tercih edebilirsiniz.
Kuşadası’nın en güzel kıyıları Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndakiler olarak bilinmektedir; fakat ulaşım açısından bir hayli zahmetlidir. Bu yüzden hali hazırda oraya giden konforlu ve güzel bir tekneden yararlanabilirsiniz.
Adayı bir gün içinde gezip bitirebilirsiniz, bu yüzden kalan zamanınızda başka görülmeye değer yerleri de gezebilmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.
Kuşadası Tekne Turu Gidilen Koylar
Güvercinada Kale’nin bulunduğu noktadan kalkan teknemiz Milli Park koylarında bulunan 3 farklı noktada yüzme molası vermektedir;
 
Soğuksu Koyu (2 Saat ve Öğle Yemeği)
Kelebek Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat)
Pinebay Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat) 
Kuşadası’nın birbirinden güzel koylarında uzun yüzme molaları da ayrı bir avantajdır. Uzun yüzme molalarıyla denizin doyasıya keyfini sürebilirsiniz. Açık büfe olarak hazırlanan menü içerisinde tavuk, köfte, salata, makarna ile öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.
 
Kuşadası tekne turu güzergahı, sizi kendisine hayran bırakacak nefis doğal alanlarla kaplıdır. Özellikle kendinizi bir doğa aşığı olarak görüyorsanız, muhtemelen gideceğimiz her noktaya bayılacaksınız!

Akşam saat 17:00 itibariyle tekne turumuz bitiyor ve Kuşadası Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Çarşı gezinizi bireysel şekilde tamamladıktan sonra İzmir'e dönüş yolculuğumuz başlıyor ve saat 20:00-21:00 arası İzmir'e varmış oluyoruz.
 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • -Ulaşım
  • -Öğle Yemeği
  • -Tekne Turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • -Kişisel Harcamalarınız

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

07:30 Bostanlı İskele
07:40 Karşıyaka Anıt
07:50 Bayraklı Üst Geçit
08:00 Bornova Metro Bp Benzinlik Önü
08:10 Konak İBB Binası Karşısı
08:20 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
08:30 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü