Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

4'Lü Kar Keyfi Abant, Kartalkaya, Kartepe,Uludağ

2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN | SÜPER FIRSAT 899TL! 5 YILDIZLI RAMADA BY WYNDHAM OTEL KONAKLAMA FARKIYLA!

%7 indirim

3000.00 2800.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


 4'Lü Kar Keyfi Abant, Kartalkaya, Kartepe,Uludağ

Konaklama
2 GECE
Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
3 GÜN
Tarihler
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 2800.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

❄️ 4'lü KAR KEYFİ  ❄️

KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ & ABANT 

 GÖLCÜK & MAŞUKİYE & ORMANYA HOBBİT EVLERİ 

BOLU - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ
MUDANYA - TRİLYE
KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ KAYAK MERKEZLERİ ile birlikte!

SNOWBOAT, ICE BANANA, KIZAK, DEV SALINCAK, KAYAK AKTİVİTELERİNDE ÖZEL İNDİRİMLER !

5 YILDIZLI RADİSSON BLU HOTEL KONAKLAMA FARKIYLA!
Kapalı Isıtmalı Havuz, Hamam, Sauna Kullanımı DAHİL!

 2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN | SÜPER FIRSAT 

1.Gün

ABANT - GÖLCÜK - KARTALKAYA

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah saatleriyle Bolu'ya ulaşmış olup uygun bir tesiste kahvaltımızı (esktra) alıyoruz. Kahvaltı sonrası sabah yürüyüşümüzü ABANT GÖLÜ kenarında yapıp harika bir güne başlangıç yapıyoruz.

Yılın her mevsiminde harika bir görsel güzelliğe ve atmosfere sahiptir gölün çevresinde sarıçam, karaçam, kayın, meşe,gürgen  ve daha bir çok farklı ağaçlar bulunur. Bu muhteşem manzaralarda fotoğraflarımızı çekildikten sonra bir sonra ki durağımız o meşhur eviyle fotoğraflara konuk olan GÖLCÜK GÖLÜ. 

Bolu Gölcük Gölü Tabiat Parkı ‘nın etrafını saran ağaç toplulukları ve bitki örtüsü Bolu’nun diğer zenginliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Burada ki serbest zamanımızı da tamamladıktan sonra KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ'ne doğru hareket ediyoruz.

 Rehberimiz dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgi vermesinin ardından dileyen misafirlerimiz dağ havasını soluyup yürüyüş yapabilirler, kar topu oynayabilirler veya kızak yapabilirler. Kayak yapmak isteyenler için 7 farklı pist ve liftlerinden faydalanabilirsiniz.

Kayak yapmayan misafirlerimiz Kartalkaya’nın keyfini cafelerde çıkarabilir. Kartalkaya programımızın ardından otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. RADİSSON BLU HOTEL 'e yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, Isıtmalı kapalı havuzundan, hamam ve sauna imkanlarından faydalanabilirsiniz..

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün

MAŞUKİYE - ORMANYA - KARTEPE

Alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE' ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz.

Maşukiye gezimizin sonrasında  ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na doğru hareket ediyoruz. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.

İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor.

Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evleri'nin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz.

Yürüyüş yapıp, bu muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz ve ayrılıyoruz ve diğer durağımız olan KARTEPE KAYAK MERKEZİ' ne ulaşıyoruz. Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir.

Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe' de serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman diliminde isteyen misafirler kayak & snowboard yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirler.

Kartepe programımız sonrasında otelimize yerleşmek ve termal alanların keyfini çıkarmak üzere yola çıkıyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama:  RADİSSON BLU HOTEL 

3.Gün

ULUDAĞ - GÖLYAZI - ULUABAT

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından sonra, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz.

Rehberimizin dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, teleferiğe binebilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler.

Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerin ardından 1326 PANORAMA FETİH MÜZESİ'ne gidiyoruz. Osmanlı medeniyetinin izlerinin nasıl ve ne şekilde gün yüzüne çıktığını aktaran müze aynı zamanda dünyanın en büyük panoramik görüntüsüne sahip.

Hayran kalacağımız adeta bu sanat eseri müzeyi gezdikten sonra ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz.

Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor dönüş yolculuğuna geçiyor ve saat 23:00 gibi sizleri almış olduğumuz noktalara bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Yeni Model Araçlarla Ulaşım
 • 2 Gece Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği (Otelde)
 • Kayak Merkezi Giriş Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Seyahat Sigortası
 • Çevre gezileri ve Rehberlik
 • Islak Alan Kullanımı(otelde)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar
 • Milli Parklara Giriş Ücretleri
 • Kayak Takımı 
 • Kayak Pantolonu 
 • Kayak Montu 
 • Kızak 
 • Kayak Merkezinde Sucuk Ekmek 
 • Meşhur Bursa İskender 
 • Teleferik 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

20:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
20:10 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü) 
20:15 Konak İBB Binası Önü 
20:30 Bayraklı Üst Geçit 
20:45 Karşıyaka Anıt
21:00 Bostanlı İskele
21:10 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj

Tur çıkış günleri; 22 Aralık-5,12,19,23,24,26,31 Ocak-2,9,16,23 Şubat-2,9 Mart