Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

4'Lü Kar Keyfi Abant, Kartalkaya, Kartepe,Uludağ

2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN | SÜPER FIRSAT 899TL! 5 YILDIZLI RAMADA BY WYNDHAM OTEL KONAKLAMA FARKIYLA!

%18 indirim

1100.00 900.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


 4'Lü Kar Keyfi Abant, Kartalkaya, Kartepe,Uludağ

Konaklama
2 GECE
Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
3 GÜN
Tarihler
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 900.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

❄️ 4'lü KAR KEYFİ  ❄️

KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ & ABANT 

 GÖLCÜK & MAŞUKİYE & ORMANYA HOBBİT EVLERİ 

BOLU - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ
MUDANYA - TRİLYE
KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ KAYAK MERKEZLERİ ile birlikte!

SNOWBOAT, ICE BANANA, KIZAK, DEV SALINCAK, KAYAK AKTİVİTELERİNDE ÖZEL İNDİRİMLER !

5 YILDIZLI RAMADA BY WYNDHAM OTEL KONAKLAMA FARKIYLA!
Kapalı Isıtmalı Havuz, Hamam, Sauna Kullanımı DAHİL!

 2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN | SÜPER FIRSAT 899TL! 

1.

Gün

ABANT - GÖLCÜK - KARTALKAYA

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatleriyle Bolu'ya ulaşmış olup uygun bir tesiste kahvaltımızı (esktra) alıyoruz. Kahvaltı sonrası sabah yürüyüşümüzü ABANT GÖLÜ kenarında yapıp harika bir güne başlangıç yapıyoruz. Yılın her mevsiminde harika bir görsel güzelliğe ve atmosfere sahiptir gölün çevresinde sarıçam, karaçam, kayın, meşe,gürgen  ve daha bir çok farklı ağaçlar bulunur. Bu muhteşem manzaralarda fotoğraflarımızı çekildikten sonra bir sonra ki durağımız o meşhur eviyle fotoğraflara konuk olan GÖLCÜK GÖLÜ. Bolu Gölcük Gölü Tabiat Parkı ‘nın etrafını saran ağaç toplulukları ve bitki örtüsü Bolu’nun diğer zenginliklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Burada ki serbest zamanımızı da tamamladıktan sonra KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ'ne doğru hareket ediyoruz. Rehberimiz dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgi vermesinin ardından dileyen misafirlerimiz dağ havasını soluyup yürüyüş yapabilirler, kar topu oynayabilirler veya kızak yapabilirler. Kayak yapmak isteyenler için 7 farklı pist ve liftlerinden faydalanabilirsiniz. Kayak yapmayan misafirlerimiz Kartalkaya’nın keyfini cafelerde çıkarabilir. Kartalkaya programımızın ardından otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. 5*RAMADA BY WYNDHAM’imize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, Isıtmalı kapalı havuzundan, hamam ve sauna imkanlarından faydalanabilirsiniz.. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.

Gün

MAŞUKİYE - ORMANYA - KARTEPE

Alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Kartepe eteklerinde ve Sapanca Gölü'nün kenarında bulunan doğayla iç içe MAŞUKİYE' ye varıyoruz. Adını aşık anlamına gelen ''maşuk'' kelimesinden alan Maşukiye'ye biz de aşık oluyoruz. Maşukiye gezimizin sonrasında  ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na doğru hareket ediyoruz. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evleri'nin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Yürüyüş yapıp, bu muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz ve ayrılıyoruz ve diğer durağımız olan KARTEPE KAYAK MERKEZİ' ne ulaşıyoruz. Kartepe kayak merkezi Türkiye'nin en yeni kayak merkezlerindendir. Özellikle doğal güzelliği, ormanları ve Sapanca gölü manzarası ile dikkat çeken Kartepe' de serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman diliminde isteyen misafirler kayak & snowboard yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirler. Kartepe programımız sonrasında otelimize yerleşmek ve termal alanların keyfini çıkarmak üzere yola çıkıyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama: Ramada by Wyndham Hotel

3.

Gün

ULUDAĞ - MUDANYA - TRİLYE

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından sonra, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. Rehberimizin dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, teleferiğe binebilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerin ardından TRİLYE’ ye hareket ediyoruz. Masalımsı güzelliği, tertemiz havası ve zeytinleriyle akıllarda yer eden Trilye’ ye (günümüzde Zeytinbağı) varıyor ve ara sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Fatih Camii, Eski Rum evleri, Ruhban Okulu’ nu da gördükten sonra, Trilye’ nin doyumsuz havasını son defa içimize soluyarak, kısa bir serbest zamanın ardından bu şirin köyden ayrılıyoruz. Sonrasında, Türk-Yunan Savaşı’ nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ ni geziyoruz. Mudanya’ da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı Konakları’ nı görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. turumuzun bitiş saatine göre akşam saatlerinde dönüş yoluna geçiyoruz ve saat 23:00 gibi sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Yeni Model Araçlarla Ulaşım
 • 2 Gece Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği (Otelde)
 • Kayak Merkezi Giriş Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 • Seyahat Sigortası
 • Çevre gezileri ve Rehberlik

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar
 • Milli Parklara Giriş Ücretleri
 • Kayak Takımı 70 TL
 • Kayak Pantolonu 50 TL
 • Kayak Montu 50 TL
 • Kızak 35 TL
 • Kayak Merkezinde Sucuk Ekmek 40 TL
 • Meşhur Bursa İskender 55 TL
 • Teleferik 70 TL

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

20:00 Bostanlı İskele
20:10 Karşıyaka Anıt
20:15 Bayraklı Üst Geçit
20:30 Konak İBB Binası Karşısı
20:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
21:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
21:30 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
22:15 Manisa Eski Garaj