Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Günübirlik Kartepe Ormanya Sapanca Turu

KARTEPE KAYAK MERKEZİ - ORMANYA HOBBİT EVLERİ - HAYVANAT BAHÇESİ - MAŞUKİYE * Serpme Kahvaltı Dahil! * Gece çıkış imkanıyla tüm günü değerlendirme imkanı! * Maşukiye'de Atv Safari ve Zipline imkanı! * Kartepe Kayak Merkezinde Kar Keyfi!

%8 indirim

300.00 275.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


 Günübirlik Kartepe Ormanya Sapanca Turu

Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
Günübirlik
Hareket Tarihleri
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 275.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Tur Talep Formu

TUR DETAYLARI

 KARTEPE - MAŞUKİYE - ORMANYA

 KARTEPE KAYAK MERKEZİ - ORMANYA HOBBİT EVLERİ - HAYVANAT BAHÇESİ - MAŞUKİYE

* Serpme Kahvaltı Dahil!
* Gece çıkış imkanıyla tüm günü değerlendirme imkanı!
* Maşukiye'de Atv Safari ve Zipline imkanı! 

Kartepe Kayak Merkezinde Kar Keyfi!

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT konforlu otobüsleri ve otobüs ikramları eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Sapanca'ya ulaşıyoruz. Molalı ve rahat geçen yolculuğumuzun ardından size özel hazırlatacağımız serpme kahvaltısı yapıyoruz

. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için kısa bir serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanımızın ardından Kartepe'ye doğru yola çıkıyoruz. Kartepe'de misafirlerimize kayak, teleferik, kızak gibi aktivitelerin keyfini çıkarmak için veya bembeyaz güzelliğe bürünmüş manzarasında gezmek, kafelerinde oturmak için serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimiz ardından Kocaeli'nin önemli noktalarından biri olan Ormanya’ya hareket ediyoruz.

4000 dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz.

Filmlerde izlediğiniz kahramanları, yaşam alanlarını gözünüzde canlandırıp eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden eminiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından İzmir'e hareket etmek üzere yola çıkıyor ve akşam 23:30-00:30 saatlerinde İzmir'e varış yapıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Ulaşım
  • Sabah Kahvaltısı
  • Profesyonel Rehberlik
  • Araç içi ikramlar
  • Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Kişisel Harcamalarınız
  • Öğle Yemeği

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

22:30 Bostanlı İskele
22:40 Karşıyaka Anıt
22:45 Bayraklı Üst Geçit
23:00 Konak İBB Binası Karşısı
23:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
23:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
00:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
00:45 Manisa Eski Garaj
Programımız bir gece önceden çıkışlıdır.