Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

İzmir Çıkışlı Bolu Abant Gölcük Maşukiye Ormanya Turu

BOLU - ABANT GÖLÜ - GÖLCÜK GÖLÜ - MAŞUKİYE - ORMANYA HOBBİT EVLERİ 5 YILDIZLI RAMADA BY WYNDHAM OTEL KONAKLAMA FARKIYLA!

%17 indirim

1200.00 999.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


İzmir Çıkışlı Bolu Abant Gölcük Maşukiye Ormanya Turu

Konaklama
1 Gece Konaklama
Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
2 Gün 1 Gece
Hareket Tarihleri
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 999.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

FİYAT HESAPLA / SATIN AL

TUR DETAYLARI

1.Gün

ABANT GÖLÜ-GÖLCÜK GÖLÜ-YEDİGÖLLER-KOCAELİ

Unova tesislerinde erken saatlerde gerçekleşecek kahvaltımızın (ekstra) ardından ,ABANT GÖLÜ ziyaretimiz için yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde, muhteşem doğa manzaralarını,meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin ve meyveli bitkilerin arasında yürüyüşümüzü gerçekleştirip bol bol fotoğraf çekimleri yapıyor ve tertemiz doğasında vakit geçiriyoruz.

 

Serbest zamanımızı da tamamladıktan sonra vakit kaybetmeden sizlerin daha rahat gezebilmesi için GÖLCÜK GÖLÜ bölgesine hareket ediyoruz. İnternet ve sosyal medyada sıklıkla karşılaştığımız o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa harikası Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların göle verdiği renk ve göl üzerinde bulunan nilüfer çiçekleri ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, BOLU’ya geçiyoruz.

 

Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz.İçerisinde yedi farklı göl bulunan Nazlıgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Seringöl ve Büyükgöl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarıp sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünen muhteşem manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz.

Rehberimizin belirlediği saatte buluşup güzergah üzerinde bulunan SAPANCA GÖLÜ`nü görerek otelimize ulaşmış oluyoruz.

 

Konaklama: Ramada by Wyndham Hotel

 

2.Gün

ORMANYA-MAŞUKİYE-GÖLYAZI GÖLÜ-İZMİR

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından MAŞUKİYE bölgesine hareket ediyoruz.Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz.

 

Aşık ile Maşuk’un hikayesinde olduğu gibi; aşık olunan (Maşuk) ve gerçekten de etraftaki doğal güzelliklerin "buraya gelen aşık olur" diyebildiği, herkesin dudaklarından bir daha geleceğim sözlerini duyabileceğimiz bu doğa harikası yerde verilen serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz ATV turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz ise ZİPLİNE ile adrenalin keyfinin tadını çıkarabiliyor.

 

Verilen serbest zamanımızın sonuna gelir gelmez yönümüzü ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI bölgesine çeviriyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanılmış ve projenin planlaması 10 yıldan fazla sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkı durumundadır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı bölgesine gelen ziyaretçiler için tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi` ve `Hobbitler` filmleri ile ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı ziyaret ederek bu güzel görüntüleri anılarımız arasına ekliyoruz.

 

Rehberimiz ile bölge gezimizin ardından ULUABAT GÖLÜ ve GÖLYAZI KÖYÜ`nü görmek üzere turumuza devam ediyoruz. ULUABAT GÖLÜ ve GÖLYAZI KÖYÜ göz kamaştıran ve günbatımında eşsiz güzellikleri ile karşılaşacağımız bir balıkçı köyüdür. Dileyen misafirlerimiz göl üzerinde tekne turu ile dileyen misafirlerimiz ise köy içerisinde yürüyüşlerini gerçekleştirerek muhteşem güzellikler ile karşılaşma imkanına sahip olacaktır.

 

Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında, akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor.

 

Turumuzun bitiminde SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA güzergahını takip ederek, kısa molalar sonrasında akşam saat 23:00-00:00 arası İzmir'de sizleri aldığımız noktalarda bir başka GEZİPORT TURİZM turunda görüşmek üzere uğurluyoruz. 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım
 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği
 • Islak Alan Kullanımı(hamam-sauna-havuz)
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 •  SABAH ve ÖĞLEN YEMEĞİ
 • Kişisel Harcamalarınız
 • Müze, Örenyeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yedigöller Giriş ve Minibüs Transferi

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • 20:30 Bostanlı İskele
 • 20:40 Karşıyaka Anıt
 • 20:45 Bayraklı Üst Geçit
 • 21:00 Konak İBB Binası Karşısı
 • 21:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
 • 21:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
 • 22:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
 • 22:45 Manisa Eski Garaj

Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır