Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

İstanbul Keyif Turu 1 Gece Konaklamalı

İSTANBUL KEYİF ve KÜLTÜR TURU 1 GECE 2 GÜN Çamlıca Tepesi, Ortaköy, Dolmabahçe Sarayı, Taksim Sultanahmet Meydanı, Ayasofya, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Eminönü

%7 indirim

3500.00 3250.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


İstanbul Keyif Turu 1 Gece Konaklamalı

Konaklama
1 gece
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
2 gün
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 3250.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

FİYAT HESAPLA / SATIN AL

DETAYLAR

1 Gün | Çamlıca Tepesi, Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy, Galata Kulesi

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma günü akşamı belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT konforlu otobüsleri ile yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah varacağımız İstanbul'da ilk durağımız Çamlıca Tepesi oluyor. İstanbul manzarasına karşı yapacağım kahvaltı (ekstra) sonrası Dolmabahçe Sarayına geçiyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Sultan Abdülmecit’in mimarı Karabet Balyan’ın eseridir. Osmanlı Sultanlarının her devirde birçok sarayı bulunurdu. Ancak esas saray olan Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayının tamamlanmasından sonra terk edilmiştir. İhtişamı ile bizleri hayran bırakacak olan sarayımızdan biraz zor ayrılacağız. Çünkü muhteşem bahçesinin her köşesinde fotoğraf çekimleimizi yapmak isteyeceğiz.

Saray gezimizin ardından aracımızla buluşup Ortaköy'e doğru ilerliyoruz. Burada medeniyetlerin yıllarca içiçe yaşamış olduğu Ortaköy'de Ortaköy Cami önünde ve Boğaz Köprüsü altında bol bol fotoğraf çekip alışverişlerimizi yaptıktan sonra buradan ayrılıyoruz.

İstanbul'un en hareketli noktalarından biri olan Taksim’e geçiyoruz. Galata Kulesi ile gezimize başlıyoruz. Gözetleme Kulesi , Yangın Kulesi , Hapishane ve Restaurant olarak farklı dönemlerde kullanılmış olan kuleyi gezdikten sonra serbest zaman alarak dilediğimizce geziyoruz.

Serbest zamanımızın ardından da aracımızla buluşup  konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

 

 Konaklama: GOLDEN WAY OTEL 4*

 

2 Gün | Sultanahmet, Ayasofya,Kızkulesi,Boğaz Turu

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Sultanahmet bölgesine geliyoruz. Burada Ayasofya Camii ve Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Dikili taş bölgelerini geziyoruz.

Daha sonra öğle yemeği için meşhur Eminönü meydanı balıkçılarında serbest zaman veriyoruz. (Dileyen misafirlerimiz çevre restoranlarda alternatif bulabilirler.) Yemekten sonra Asya ve Avrupa’yı bağlayan İstanbul Boğazında muhteşem bir boğaz turu yapıyoruz bu tekne turu esnasında Kız Kulesini 'de yakından panoramik olarak görme şansımız oluyor.

Tekne turumuz sonrası dönüş yolculuğumuza başlayarak Pazarı Pazartesiye bağlayan gece 01.30-02:00 saatlerinde İzmir'e varmış oluyoruz.

Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİPORT seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Gidiş - Dönüş Ulaşım
  • 1 Gece Konaklama
  • 1 Sabah Kahvaltısı
  • 1 Akşam Yemeği
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Profesyonel Rehberlik

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tur Esnasında Alınan Öğünler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
Boğaz turu

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

23:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)
00:00 Bostanlı İskele
00:10 Karşıyaka Anıt
00:20 Bayraklı Üst Geçit
00:30 Konak İBB Binası Karşısı
00:45 Şiriner Eroğlu İş Merkezi Önü
01:00 Üçyol Terra Pizza önü
01:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
01:35 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
02:15 Manisa Eski Garaj

Programımız Cuma akşamı çıkışlıdır.
Önemli Not : Araç boyutları katılımcı sayısına göre düzenlenir. Minibüs - Midibüs - Otobüs Olabilir. Hareket saatleri 1 gün önce gelecek SMS'de yazılı olacaktır. Sms'de yazılı saatleri dikkate alınız !