Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Fethiye Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi 1 Gece Konaklamalı

YUVARLAKÇAY - KELEBEKLER VADİSİ - BELCEKIZ PLAJI - ÖLÜDENİZ

%8 indirim

3000.00 2750.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


Fethiye Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi 1 Gece Konaklamalı

Konaklama
1 GECE
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
2 GÜN
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 2750.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

FETHİYE - ÖLÜDENİZ - KELEBEKLER VADİSİ 

YUVARLAKÇAY - KELEBEKLER VADİSİ -  BELCEKIZ PLAJI - ÖLÜDENİZ

 

Ölüdeniz Manzara Otel Konaklamalı
Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Dahil!

 

 
Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.
 
 

1 Gün | YUVARLAKÇAY - FETHİYE - ÖLÜDENİZ

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra, yola çıkıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çekip Yuvarlakçay' a hareket ediyoruz. Keşfiniz sırasında bazı yerlerinde suların ağaçların altından çıktığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Tüm stresinizi atmanıza yardım edecek olan Yuvarlakçay, yazın sıcaklarından bunaldığınızda yardımınıza koşuyor. Tahta çardaklarıyla serinletici havayı size ulaştırıyor adeta. Meşhur salıncaklarında harika fotoğraflar çekilip, keyifli vakit geçireceksiniz. Yuvarlakçay' da ki vaktimizi tamamladıktan sonra Fethiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Ölüdeniz ve Belcekız Plajında serbest zaman veriyoruz. Bu esnada dileyen misafirlerimiz denize de girebilir. Misafirlerimizden yamaç paraşütü yapmak isteyenler bu zaman dilimini değerlendirebilirler. Burada ki programımıza gerçekleştirdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz otel önünden kalkan araçlar ile ölüdeniz sahiline ve çarşısına gidebilir. Buradaki barlarda ve canlı müzik alanlarında vakit geçirebilir, gece pazarını gezebilir.

Not; Ölüdeniz Plajında kabin ,duş, wc hizmetleri ücretsizdir.Konaklama: Ölüdeniz Manzara Hotel


2 Gün | KELEBEKLER VADİSİ

Sabah kahvaltı ile güne başlıyoruz. Hazırlıklarımızı yaparak otelimizden çıkış yapıyoruz. Büyülenmeye Hazır Olun! Kelebekler vadisine doğru yola çıkıyoruz. Ölüdeniz'den kalkan ve sadece vadiye transfer amaçlı kullanılan hızlı tekneler ile deniz yolculuğumuza başlıyoruz. (Sürat teknesi olması nedeniyle yüksek mide bulantısı problemi yaşayan misafirlerimiz için uygun değildir.) Bugün programında sadece vadide kullanmanız gereken eşyaları yanınıza almanızı diğer eşyalarınızı otobüste bırakmanızı tavsiye ederiz. Vadide duş,tuvalet,kabin hizmetleri ücretsizdir. Kafe ve restoran bulunmaktadır. Kelebekler Vadisi, Dünya Mirasını Koruma Vakfı tarafından, Dünya üzerinde korunması gerekli 100 dağdan biri olarak ilan edilen Babadağ’ın eteklerinde bulunan koylardan biridir.Boyu 350 metreyi bulan sarp kayalıklarla çevrili olan vadi, 80’den fazla kelebek çeşidine ve özellikle Kaplan kelebeğine ev sahipliği yapar. Faralya Köyü içinde kaynağı bulunan ve 50 metrelik yükseklikten vadiye dökülen şelale muhteşem bir manzaranın oluşmasını sağlar. Burada yapılacakların başında eşsiz güzellikteki koyunda yüzmek ilk sırayı alırken sonrasında bakın neler yapabiliriz;
Vadide etrafınızda çeşit çeşit kelebekler eşliğinde bir yürüyüşe çıkabilir, sert kayalıklar arasında ve eşsiz doğası içerisinde tırmanış yapabilirsiniz. Vadide yapacağınız yürüyüşlerde yüksek sesler çıkarmamalısınız, çünkü yüksek sesler kelebeklere zarar verebiliyor.
Vadide yapabileceğiniz bir başka aktivite ise Beach Volley. Mevcut alandaki müsaitliğe göre kullanabiliyorsunuz.
Akşam üzeri vadiden tekrar tekneye binerek dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Saat 18:00 itibariyle Fethiye'den ayrılıyoruz ve saat 23:00-00:00 arası bir başka program görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

Vadiye gelmek istemeyen misafirlerimiz otelden 12:00 itibariyle çıkış yapabilir ve serbest zaman geçirebilirler. Ölüdeniz ve Belcekız Plajına gidebilir. Fethiye bölgesinde farklı aktiviteleri rehberimizin yönlendirmesi ile tercih edebilir.(Tekne Turu, Jeep Safari, Yamaç Paraşütü)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım
 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı,1 Akşam Yemeği (Otelde)
 • Kelebekler Vadisine Tekne Transferi
 • Seyahat Sigortası
 • Rehberlik

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalarınız
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
 • 1.Gün Sabah Kahvaltısı

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • 05:45 Bostanlı İskele
 • 06:00 Karşıyaka Anıt
 • 06:15 Bayraklı Üst Geçit
 • 06:30 Konak İBB Bİnası Karşısı
 • 06:45 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
 • 07:00 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
 • 07:15 Bornova Metro Opet Benzinlik