Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Bayram Özel Olympos Adrasan Kaş Turu (3 Gece 4 Gün)

OLYMPOS-ADRASAN-KAPUTAŞ PLAJI-YANARTAŞ-KAŞ-SULUADA-YAKAPARK

%7 indirim

3000.00 2799.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..Konaklama
3 gece
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
3 gece 4 gün
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 2799.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

FİYAT HESAPLA / SATIN AL

DETAYLAR

1 Gün | YAKAPARK-KAPUTAŞ PLAJI – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ –YANARTAŞ

Buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde Sabah kahvaltımızı alacağımız Yakapark’a varıyoruz. Yakapark’ta kahvaltımızı aldıktan sonra Dünyanın hayran kaldığı dünyaca ünlü Kaputaş Plajı’na gidiyoruz. Burada Fotoğraf ve yüzme molamızın ardından konaklama yapacağımız Bungalow Otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşmemizin ardından 4 gün sürecek olan tatilimize başlıyoruz. Olympos antik kentini geziyor, fotoğraflarımızı çekiyor sonrasında akşam toplanmak üzere belirlenen saate kadar Olympos plajında deniz keyfi yapıyoruz. Dileyenler için akşam üzeri YANARTAŞ etkinliğimiz olacaktır.(EKSTRA) Yanartaş etkinliğine katılmayacak misafirlerimiz OLYMPOS'ta bulunan cafe ve barlarda vakit geçirebilir.(Serbest Zaman). Tekrar otele dönüşümüzün ardından akşam yemeğimizi alıyoruz.

Bugüne özel akşam etkinliğimiz Yanartaş turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler.

Konaklama: TATİLYA BUNGALOW

2 Gün | OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU

Sabah kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından Gün Boyu TEKNE TURU düzenlenecektir(EKSTRA). Tekne Turuna katılmayan misafirlerimiz Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz otelimizde vakit geçirebilir, Olympos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

Bugüne özel düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli yemekli Suluda tekne turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimiz, alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile tüm gün sürecek Suluada tekne turuna katılabilirler. Akşam üzeri biten tekne turu sonrası otelimize dönüyoruz.

Konaklama: TATİLYA BUNGALOW

3 Gün | OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI – MEHTAP TURU

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz OLYMPOS PLAJI'nda-ÇIRALI PLAJINDA veya ADRASAN PLAJI'nda  akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz.  Tüm gün deniz ve havuz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak adrasana gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.
Konaklama: TATİLYA BUNGALOW

 

4 Gün | OLYMPOS – İZMİR-MANİSA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek otelimizden ayrılıyoruz ve yol güzergahımızda bulunan KAŞ merkezi  rehberimiz eşliğinde gezip serbest zamanımızı değerlendikten sonra İzmir ve Manisa’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-Lüx Araçlar ile Ulaşım
-Bungalow Evlerde Konaklama
-Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
-Açık Büfe Akşam Yemeği (Otelde)
-Rehberlik Hizmeti
-Zorunlu Seyahat Sigortası
 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Tüm Öğle Yemekleri
-1. Gün Sabah Kahvaltısı
-Adrasan Suluada Tekne Turu
-Mehtap Turu
-Yanartaş Turu
-Diğer Tüm Ekstrem Sporlar

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Kalkış Yerleri ve Saatleri
 
00:00 Manisa (Eski Garaj-İtfaiye-5M Migros)
00:30 Bornova (Ege Üniv. Hastanesi Önü)
00:50 Karşıyaka Anıt
01:10 Konak İskele Otobüs Durağı
01:30 F.altay Pamukkale Yazıhanesi önü