Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

1 Gece Konaklamalı Davraz Kayak Merkezi ve Salda Gölü

Davraz Kayak Merkezi, Kar Keyfi, Isparta Merkez, Burdur, Yarışlı Gölü, Salda Gölü DELUXE KONAKLAMA KALİTESİYLE SÜPER PROGRAM HILTON GARDEN INN HOTEL, ISPARTA FARKI

%14 indirim

1750.00 1500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


1 Gece Konaklamalı Davraz Kayak Merkezi ve Salda Gölü

Konaklama
1 gece konaklamalı
Ulaşım Şekli
Otobüs
Tur Süresi
2 gün
Tarihler
Hareket Noktaları
Detaylarda
Kişi Başı 1500.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ
ISPARTA & SALDA

Davraz Kayak Merkezi, Kar Keyfi, Isparta Merkez,
Burdur, Yarışlı Gölü, Salda Gölü

DELUXE KONAKLAMA KALİTESİYLE SÜPER PROGRAM
HILTON GARDEN INN HOTEL, ISPARTA FARKI

Tur Hareket Tarihleri 1 Gece 2 Gün

1.Tur: 21-22 Ocak, 2.Tur: 28-29 Ocak, 3.Tur: 03-04 Şubat, 4.Tur: 11-12 Şubat

Kalkış Yerleri: Sabah Saat: 06.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 06.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 06.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 06.25 ’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 06.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 06.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07.00 ’da ÜÇYOL (Gaziemir Dolmuş Durakları Yakını)
Gezilecek Yerler: Davraz Kayak Merkezi, Kar Keyfi, Isparta Merkez, Burdur, Yarışlı Gölü, Salda Gölü
PROGRAM
1 Gün: Denizli, Davraz Kayak Merkezi, Davraz `da Kar Keyfi, Isparta Merkez

Sabah Saat: 06.00 ’de GİRNE BULVARI , 06.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 06.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 06.25 ’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 06.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 06.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07.00 ’da ÜÇYOL (Gaziemir Dolmuş Durakları Yakını) ’dan siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra hareket ediyoruz. 

Yolumuz üzerinde vereceğimiz kahvaltı molası (ekstra) nın sonrasında AYDIN, NAZİLLİ üzerinden DENİZLİ ’ye ulaşıyoruz. BAYRAMYERİ ’nde alacağımız serbest zamanda; öğle yemeğinde DENİZLİ ’nin ünlü kebabını yeme fırsatını yakalarken, sonrasında da “Denizli” deyince aklımıza gelen dokuma ve tekstiliyle ünlü kentimizde kısa da olsa alışveriş yapma imkânı buluyoruz BABADAĞLILAR İŞ HANI ’nda.

Ardından GÜL ’ün Başkenti ISPARTA ’ya gidiyoruz. Torosların Dağları’nın 2635 metrede tek zirveli dağı DAVRAZ ’a ulaşarak karın ve kayağın keyfini çıkarmaya başlıyoruz.

Belki de EĞİRDİR GÖLÜ ’nün manzaralarının da eşlik edeceği güzel saatlerin ardından şehre dönüyor ve 1.Murad döneminde büyük yararlılıklar göstermiş Osmanlı Komutanı Kutlubey ’den ismini alan KUTLUBEY CAMİ (ULU CAMİ) ’ye gidiyoruz.

Sonrasında güllerin kente ışık saçan duruşlarıyla bizleri kendine hayran bırakacak Isparta’nın heykelleriyle, hatıra fotoğraflarımızı bizler de çektikten sonra minik bir serbest zaman alıyoruz. Yörenin güllerinden yapılan pek çok güzel hediyelik eşyanın satışının yapıldığı merkezde kısa bir mola da alışveriş için kullandıktan sonra otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2 Gün: Burdur ve Gölü, Yarışlı Gölü, Salda Gölü

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ayrılarak BURDUR ’a gidiyoruz. 2008 yılında “Gezilip Görülmeye Değer Müze” ödülünü alan BURDUR MÜZESİ ’ni ziyaret ettikten sonra sokaklarını keşfe çıkıyoruz şehrin.

Yürüyerek; BURDUR ’un simgesi SAAT KULESİ ’ni, ULU CAMİ ’ni görüyor ve ardından 17.- 19.yy Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri konaklarının görsel şölenine şahit oluyoruz. TAŞ ODA KONAĞI, BAKİBEY KONAĞI, MISIRLILAR EVİ ve PİRİBAŞLAR EVİ ’ni görüntüledikten sonra kentten ayrılıyor ve BURDUR GÖLÜ ’nün güzel manzaraları eşliğinde keyifle yolculuğumuza devam ediyoruz.

Kültürün verdiği keyif dolu saatlerin ardından doğa harikası göllerle devam ediyoruz turumuza. YARIŞLI GÖLÜ ’nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak geçen SALDA GÖLÜ ile devam ediyoruz.

Turkuaz suyu ve bembeyaz kumsallarıyla bir başka görsel şölen sunan gölün, bizler de mavi ve yeşilin buluşmasına şahitlik ediyor ve İZMİR’e doğru yola çıkıyoruz.

Kısa molalar vererek akşam saatlerinde İZMİR ‘e ulaşıyor, bir başka turumuzda tekrar karşılaşmayı ümit ederek vedalaşıyoruz. HOŞCA KALIN.

ÖNEMLİ NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım
 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • 1 Akşam Yemeği (Otelde)
 • Termal Kullanım Alanları
 • Araç İçi İkramlar
 • Milli Park Giriş Ücreti
 • Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Davraz Kayak Merkezi Aktiviteleri ve Giriş Ücretleri

 

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı (06:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (06:15)
 • Bostanlı İskele Önü (06:20)
 • Ksk Anıt (06:30)
 • Lozan Meydanı (06:45)
 • Üçyol Meydanı (07:00)