Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

Ormanya, Maşukiye, Sapanca Turu

Ormanya - Maşukiye - Sapanca - Macera Parkı - Hobbit Evleri - Hayvanat Bahçesi

%9 indirim

549.00 499.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
günübirlik
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 499.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

FİYAT HESAPLA / SATIN AL

DETAYLAR

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan sizleri karşıladıktan sonra, GEZİPORT'un konforlu otobüsleri eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Molalı ve rahat geçen yolculuğumuzun ardından size özel hazırlatacağımız muhteşem bir serpme köy kahvaltısı yapıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra bölgenin ön plana çıkmasında büyük bir rolü olan şelalelere doğru orta zorluk derecesinde yürüyüş yapabileceğiniz Alabalık Vadisinde vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz çeşitli aktivitelere de katılabilirler. (Atv,Utv,Zipline) Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında keyifli anlar ve yakalayacağımız muhteşem fotoğraf karelerinin ardından Sapanca’ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü hakkında rehberimizin gerekli anlatımlarının ardından, göl kenarında kordon boyunca bulunan kafelerde çayınızı ve kahvenizi keyifle yudumlamanız için kısa bir serbest zaman veriyoruz.

Serbest zamanımızın ardından öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimizin ardından Kocaeli'nin önemli noktalarından biri olan Ormanya’ya hareket ediyoruz. 4000 dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Alageyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi birçok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanları, yaşam alanlarını gözünüzde canlandırıp eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip çok güzel fotoğraflar çekeceğinizden eminiz.

Buradaki serbest zamanımızın ardından İzmir'e hareket etmek üzere yola çıkıyor ve akşam 23:30-00:30 saatlerinde İzmir'e varış yapıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-Ulaşım
-Sabah Kahvaltısı
-Profesyonel Rehberlik Hizmeti
-Seyahat Sigortası

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-Kişisel Harcamalarınız
-Öğle Yemeği
-İsteğe Bağlı Aktiviteler;
-Zipline : 30TL
-Atv : 250TL (2 Kişilik - 45 Dakika)
-Utv : 350TL (4 Kişilik - 45 Dakika)

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

22:30 Bostanlı İskele
22:40 Karşıyaka Anıt
22:45 Bayraklı Üst Geçit
23:00 Konak İBB Binası Karşısı
23:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
23:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)
00:00 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)
00:45 Manisa Eski Garaj
Programımız bir gece önceden çıkışlıdır.