Rezervasyon Sorgula Kazım Karabekir Cad. No:54/B BORNOVA - İZMİR 0232 388 30 33

2 Gece Konaklamalı Yılbaşı Özel Davraz Kayak Merkezi Turu

Isparta Bölgesine Ait En iyi Otel Farkıyla ! 5* Hilton Garden Inn Isparta 30 Aralık - 1 Ocak (2 Gece 3 Gün) Yılbaşı Gala Yemeği Dahil !

%24 indirim

7000.00 5300.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..


2 Gece Konaklamalı Yılbaşı Özel Davraz Kayak Merkezi Turu

Konaklama
2 gece
Ulaşım Şekli
otobüslü
Tur Süresi
3 GÜN
Tarihler
Hareket Noktaları
detaylarda
Kişi Başı 5300.00 'dan
Başlayan Fiyatlarla..
Ayrıntılı bilgi için 0545 388 30 35

Talep Formu

DETAYLAR

Yılbaşı Özel Davraz Kayak Merkezi Turu

Gala Yemeği Dahil !
 • Salda Gölü
 • Davraz Kayak Merkezi
 • Isparta
 • Eğirdir Gölü
 • Kaklı Mağarası
 • Travertenler

 

 YILBAŞI ÖZEL 

 ISPARTA DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 

Salda Gölü - Burdur Gölü - Burdur Müzesi - Eğirdir Gölü - Davraz Kayak Merkezi
 Kaklık Mağarası - Travertenler 

 
 
Isparta Bölgesine Ait En iyi Otel Farkıyla !

5* Hilton Garden Inn Isparta

30 Aralık - 1 Ocak (2 Gece 3 Gün)

Yılbaşı Gala Yemeği Dahil !
YILBAŞI GALA DETAYLARI

· 0-3 Yaş Çocuk Free (Aile Yanında) 4-8 Yaş Çocuk Mini Club ( Ayrı Salon )
· Balo Salonu - 20:00 – 01:00 Yılbaşı Gala Programı
· Canlı Müzik
· Gala Yemeği yerli alkollü alkolsüz 2 içecek (Zengin Ordövr Tabağı + Ara Sıcak + Ana Yemek + Garnitür + Yılbaşı Özel Tatlısı + Meyve + Gece Çorbası)
· 01 Ocak Sabahı Geç kahvaltı
 
1 Gün
 İZMİR - SALDA GÖLÜ - BURDUR MÜZESİ - BURDUR GÖLÜ - ISPARTA

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan, belirtilen saatlerinde sizleri karşıladıktan sonra GEZİPORT  konforlu araçları ile yolculuğumuza başlıyoruz.Yol üzerinde vereceğimiz kahvaltı ve ihtiyaç molası sonrasında ilk durağımız; Türkiye`nin Maldivler`i olarak geçen Salda Gölü `ne ulaşıyoruz.

Turkuaz suyu ve bembeyaz kumsallarıyla görsel şölen sunan gölün, bizler de mavi ve yeşilin buluşmasına şahitlik ediyoruz. Hatıra fotoğrafı ve kahve molası sonrasında yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Öncelikli olarak; Burdur `a gidiyoruz. 2008 yılında “Gezilip Görülmeye Değer Müze” ödülünü alan Burdur Müzesi `ni ziyaret ettikten sonra sokaklarını keşfe çıkıyoruz şehrin. Yürüyerek; Burdur `un simgesi Saat Kulesi `ni, Ulu Camii `ni görüyor ve ardından 17.- 19.yy Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri konaklarının görsel şölenine şahit oluyoruz. Taş Oda Konağı, Bakibey Konağı, Mısırlılar Evi ve Piribaşlar Evi `ni görüntüledikten kentten ayrılıyoruz.

Türkiye`nin 7.sıradaki gölü olan Burdur Gölü `nde Fotoğraf molasından sonra Isparta için hareket ediyoruz. Dünya gül yağı üretiminin büyük bir kısmını karşılayan gülün Başkenti Isparta `ya ulaşıyor ve şehir merkezindeki otelimize yerleşiyoruz.

Dileyen konuklarımız Isparta `yı keşfe çıkabilir ve alışveriş yapma imkânı bulabilirler. Akşam yemeği ve konaklama 5* Hilton Garden Inn Isparta otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: 5* Hilton Garden Inn

 

2 Gün | ISPARTA - EĞİRDİR GÖLÜ - DAVRAZ KAYAK MERKEZİ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Türkiye’nin en büyük 2. tatlı su gölü Eğirdir Gölü ’ne doğru yola çıkıyoruz.

Eğirdir Gölü ’ne uzanan yarımadaya ulaşıyor ve tarihe meydan okuyan Eğirdir Kalesi ’ni ve Dündar Bey Medresesi ’ni görürken çektiğimiz fotoğrafları da gezimizin anıları arasına yerleştiriyoruz. Dileyen konuklarımız rehberimizin belirleyeceği zamanda alışveriş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise kahvelerini Eğirdir Gölü manzarası eşliğinde yudumlayabilirler.

Doğasıyla ve tarihiyle büyülendiğimiz Eğirdir ’den sonrasında ayrılarak Davraz Kayak Merkezi ‘ne hareket ediyoruz. Torosların Dağları’nın 2635 metrede tek zirveli dağı Davraz ’a ulaşarak karın ve kayağın keyfini çıkarmaya başlıyoruz. 

Belirtilen serbest zamanımızın bitmesiyle birlikte otelimize dönüyor ve akşam için hazırlıklarımızı tamamlayıp, muhteşem yılbaşı balosu ve nefis yemeklerden oluşan zengin menüsüyle otelimizde YENİ YILA MERHABA diyoruz.

Gece geç saatlere kadar eğlenerek, unutulmaz bir yılbaşı gecesi geçiriyoruz. Konaklama 5* Hilton Garden Inn Isparta otelimizde gerçekleşmektedir.Konaklama: 5* Hilton Garden Inn

 

3 Gün | ISPARTA - KAKLIK MAĞARASI - PAMUKKALE - TRAVERTENLER - İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dönüş yoluna geçiyoruz. “Küçük Pamukkale” ya da “Mağara Pamukkale” olarak adlandırılan damlataş, sarkıt ve dikitleriyle ünlü olan Kaklık Mağarası `na gidiyoruz. Keyif dolu ziyaretimiz sonrası “Toprağın Altındaki Pamukkale” den bu kez üstündeki Pamukkale `ye ulaşıyoruz. İlk olarak Kırmızı Su `ya gidiyoruz.

Sonrasında Dünyada tek olan kalsiyum, sülfür ve diğer minarellerin oluşturduğu Unesco tarafından dünya mirası olarak kabul edilen Travertenler `e gidiyor ve üzerinde yürüyüş yapıyoruz.

Sonrasında ise dileyen yolcularımız ile rehberimiz eşliğinde Hierapolis Antik Kenti `ni gezmeye başlıyoruz. Domitian Kapısı (Frontinus Kapısı) ve Caddesi, Agora, Gymnasion, Tritonlu Çeşme, Latrina, Apollon Kutsal Alanı, Su Kanalları ve Nympheumlar, Plutonium, Surlar Tiyatro, Aziz Philippus Köprüsü, Hamam Bazilika ve son olarak Anadolu`nun en büyük Roma Necropolis `ini (mezarlık) görüyoruz. Ardından Pamukkale`ye veda ediyor ve Denizli merkeze gidiyoruz.

M.Ö. 6000`lerde Anadolu`da ilk ilmeklerin atıldığı, ilk dokuma tezgâhlarının kurulduğu dokuması ile ünlü kentte alışveriş için serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin huzur verici bu ortamın tertemiz havasını soluyarak, izin verilen bölgelerde fotoğraflar çekiyoruz.

Serbest zamanımız sonrasında geri dönüş yolcuğumuza başlıyor ve Denizli üzerinden İzmir’e ulaşmış oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GEZİPORT seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Gidiş - Dönüş Ulaşım
 • 2 Gece Otel Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Otelde Yılbaşı Gala Yemeği (Yerli Alkollü-Alkolsüz 2 İçecek)
 • Muhteşem Yılbaşı Eğlencesi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Kişisel Harcamalar
 • Otelde Belirtilen Ekstralar
 • Yılbaşı Gala Menüsü Dışında Alınan Yiyecek ve İçecekler
 • Otelde Mini Bar Kullanımı
 • Telesiyej ve Kayak Ekipmanları Ücretleri

TUR HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ